+421(0)0908 252 350
NOVINKY
20.01.2021
Pracujem v nových priestoroch.
Kludné miesto s výhladom do parku.
18.04.2016
Nové elektrické polohovateľné lehátko
Výškovo nastaviteľné v troch častiach, pohodlné podpery pre ruky.
12.08.2014
KOZMETICKÁ AKU
Pre viac informácií kliknite na: Kozmetická aku.
VITAJTE Rada by som sa vyjadrila k súčasnej zdravotnej situácii.  Nech už je príčina vzniku pandémia akákoľvek, treba rátať s tým, že v budúcnosti budeme podobným nákazám čeliť znova. No nie je to dôvod na strach.
Riešením je správať sa tak, aby sme sa v prípade infikovania dokázali vyliečiť bez vážnejších následkov. Niektoré doplnky výživy môžu byť veľkým pomocníkom, no hlavnú prácu by malo telo vždy zvládnuť samo. 
Celostná medicína dokáže velmi dobre "nastaviť" samoozdravné mechanismy v tele. Priemerne zdravému človeku stačí stimulácia 1 krát za 3-4 týždne k tomu, aby bola jeho imunita v dobrom stave.
Prax ukazuje, že prevencia sa osvedčuje.
Prajem nám všetkým čím menej obáv z budúcnosti a kľudnú, pokornú myseľ pre súčasnosť. 
                                                   
Ucelený pohľad na človeka dokáže vysvetliť zdravotné problémy a dohľadať ich príčinu. Ludské telo má vrodené funkcie, ktoré dokážu eliminovať akýkoľvek stres na bunečnej úrovni. Nie je to nič abstraktné, je to biofyzika a biochémia.

CELOSTNÁ MEDICÍNA je široký pojem.
Vo svojej praxi využívam znalosti TRADIČNEJ ČÍNSKEJ MEDICÍNY, ako je celotelová aku.,abdominálna aku., kosmetická aku., ECIWO, fytoterapia, masáže (viac v sekcii TČM)..
To dopľňam AUTOPATIOU. A kto má odvahu, dostane informácie aj ohľadom urinoterapie.
Všetky tieto postupy spúšťajú v tele rovnaké mechanismy. Je tedy na každom, aký spôsob si vyberie.Bankovanie šije
Moje služby využívajú prevažne dva typy klientov.
  • Tí, ktorí nemajú zdravotný problém a chcú si iba oddýchnuť, na chvíľku spomaliť, možno si utriediť  myšlienky.
  • Druhú skupinu tvoria ludia, ktorí hľadajú iný zpôsob riešenia zdravotných problémov.
Zámerne nepoužívam slovo "alternatívny".  Liečebný systém, ktorý je známy niekoľko tisícročí  nemôže byť alternatívny k niečomu, čo poznáme len desaťročia...  Západnej medicíne vďačíme za veľa. Ale zabúda na veci, ktoré si naopak velmi dobre uvedomuje medicína východná.
Ani TČM alebo AUTOPATIA niesú všeliekom. Ale môžu vyliečiť choroby, ktoré sú obvyklým chápaním považované za chronické, tedy tzv. nevyliečiteľné.
Nakoľko východná medicína a autopatia fungujú na celkom inej úrovni ako medicína západná, je možné oba postupy kombinovať, vzájomne sa nevylučujú.


Mám rada obidve skupiny zákazníkov. S prvou sa viem sama výborne uvolniť, pri druhej sledujem, aké to môže byť niekedy jednoduché.

Pretože sa často stretávam s názorom, že v mojom veku mi chýbajú potrebné skúsenosti,
dopredu avizujem, že mám 44 rokov.

Stačí  poprosiť  "vnútorného lekára", ktorého máme v sebe ukrytého všetci. Je múdrejší, ako si myslíme, len ho treba niekedy podporiť.V krátkosti o mne a mojej práci..

Absolvovala som štyri roky štúdia na 1.škole Tradiční čínské medicíny v Prahe. Po získaní diplomu som sa stala  PRAKTIKOM TRADIČNEJ ČÍNSKEJ MEDICÍNY.
Krátko na to som absolvovala sériu školení v obore autopatia, som oficiálnym PORADCOM V AUTOPATII.
Ich kombinácia je prínosná. Viac sa dočítate v sekcii "AUTOPATIA" a "TRADIČNÁ ČÍNSKA MEDICÍNA".

TČM je celosvetovo najznámejším "alternatívnym" liečebným systémom. Charakteristický je jeho ucelený pohľad na človeka ako na celok, na prepojenie fyzického tela, psychiky a vonkajších vplyvov. Fylozofiou tohto systému je, že pracuje so špecifikami každého jednotlivca. V kombinácii s autopatiou je to neobyčajne účinná zbraň na chronické aj akútne ochorenia. Obe metody pracujú s vitálnou složkou človeka a sú postupmi celostnými.


 Čo sa masáží týka, vkladám do nich prvky  TČM. Využívam priebehu meridiánov, konkrétnych akupunktúrnych bodov a reflexných plôch na tele. Ovplyvňujem ich prístrojom STIMUL, presúrne (tlakom), moxovaním, alebo takzvanými chodiacimi baňkami.

Taktiež využívam tradičných zmesí bylín, ktoré dopľňajú to, čo organismu chýba, alebo pôsobia proti najrôznejším stagnáciám. Kombinácia týchto metod je veľmi účinná na harmonizovanie orgánov samostatne, alebo tela ako celku. Takýmto spôsobom posilnené orgány si lepšie plnia svoju funkciu. To sa prejaví napríklad snížením hmotnosti, kedy je zo získanej potravy tvorená energia, namiesto ukladania splodín látkovej premeny vo forme podkožného tuku. Ďalším efektom je odstránenie únavy, zvyšovanie prirodzenej imunity, zlepšenie nespavosti, psychické uvolnenie...Štyri tisíc rokov fungujúca metoda je preverená svojím vekom a v posledných desaťročiach aj rozsiahlym vedeckým výskumom. Efektívne rieši šlachosvalové problémy, zažívacie ťažkosti, naštrbenú psychiku...


©2021 www.masazeterapie.sk, všetky práva vyhradené
web dizajn a programovanie www.webdizajn.glirp.sk