O mne - Celostná diagnostika, Irisdignostika, Alternatívna medicína, čínska medicína

tradičná čínska medicína, masáže
Irisdiagnostika, celostná medicína
tradičná čínska medicína, masáže
Odhlásiť sa
Prejsť na obsah
Celostná medicína
V krátkosti o mne a mojej práci..
Mám 47 rokov. Absolvovala som štyri roky štúdia na 1. škole Tradiční čínské medicíny v Prahe. Po získaní diplomu som sa stala  praktikom tradičnej čínskej medicíny.
Krátko na to som absolvovala sériu školení v obore autopatia, som oficiálnym poradcom v autopatii.
Ich kombinácia je prínosná. Viac sa dočítate v sekcii "Autopatia" a "Tradičná čínska medicína".
Následne som absolvovala štúdium iridológie v Bratislave.

TČM je celosvetovo najznámejším "alternatívnym" liečebným systémom. Charakteristický je jeho ucelený pohľad na človeka ako na celok, na prepojenie fyzického tela, psychiky a vonkajších vplyvov. Filozofiou tohto systému je, že pracuje so špecifikami každého jednotlivca. V kombinácii s autopatiou je to neobyčajne účinná zbraň na chronické aj akútne ochorenia. Obe metódy pracujú s vitálnou zložkou človeka a sú postupmi celostnými.

Vákuové bankovanie
Čo sa masáží týka, vkladám do nich prvky TČM. Využívam priebehu meridiánov, konkrétnych akupunktúrnych bodov a reflexných plôch na tele. Ovplyvňujem ich prístrojom Stimul, presúrne (tlakom), moxovaním, alebo takzvanými chodiacimi bankami.

Taktiež využívam tradičných zmesí bylín, ktoré dopĺňajú to, čo organizmu chýba, alebo pôsobia proti najrôznejším stagnáciám. Kombinácia týchto metód je veľmi účinná na harmonizovanie orgánov samostatne, alebo tela ako celku. Takýmto spôsobom posilnené orgány si lepšie plnia svoju funkciu. To sa prejaví napríklad znížením hmotnosti, kedy je zo získanej potravy tvorená energia, namiesto ukladania splodín látkovej premeny vo forme podkožného tuku. Ďalším efektom je odstránenie únavy, zvyšovanie prirodzenej imunity, zlepšenie nespavosti, psychické uvoľnenie...

Štyritisíc rokov fungujúca metóda je preverená svojím vekom a v posledných desaťročiach aj rozsiahlym vedeckým výskumom. Efektívne rieši šľachosvalové problémy, zažívacie ťažkosti, naštrbenú psychiku, a pod.
CELOSTNÁ MEDICÍNA
Kateřina Sojková
DO Strojár, 3. poschodie,
miestnosť č. 308
Vajanského námestie 2
Martin 036 01
tradičná čínska medicína
CELOSTNÁ MEDICÍNA A MASÁŽE
       
Návrat na obsah