Kozmetická akupunktúra - Celostná diagnostika, Irisdignostika, Alternatívna medicína, čínska medicína

tradičná čínska medicína, masáže
Irisdiagnostika, celostná medicína
tradičná čínska medicína, masáže
Odhlásiť sa
Prejsť na obsah

Kozmetická aku

Kozmetická aku
Na rozdiel od iných techník skrášľovania tváre, ktoré sú agresívne, je toto veľmi šetrná metóda k telu. Pri botoxových injekciách, faceliftingu, dermatoabrazii... sa používa veľké množstvo chémie, ktorá neprimerane zaťažuje organizmus.

Kozmetická aku pracuje s celkovým stavom organizmu. Každá vráska, pigmentová škvrna, opuch alebo ovisnutie majú svoju vnútornú príčinu. Lieči sa teda nielen tvár, ale aj „koreň“ tvárových abnormalít. Len tak môže byť efekt trvalejšieho rázu.

Výsledky sa prejavia po niekoľkých ošetreniach, ktoré by na seba mali nadväzovať v týždenných intervaloch. Zvyčajne treba rátať so šiestimi až dvanástimi sedeniami. Záleží na veku, hĺbke vrások, rozsahu škvŕn... Ale ako zakaždým v tradičnej čínskej medicíne, je to individuálne.
Aku tváre
Ako to funguje?
Najprv sa zharmonizuje celkový stav organizmu. Následne sa privedie energia do tváre, kde sa s ňou pracuje. Nastáva zvýšené prekrvenie, okysličenie, navýši sa produkcia kolagénu, zlepší sa hydratácia. Stimulujú sa prirodzené procesy tela podieľajúce sa na bunkovej tvorbe a obnove. Zrýchlený obeh vylúči voľné radikály.
Čo sa dá odstrániť?
Jemné vrásky vymiznú úplne, hlboké sa zjemnia, minimalizujú sa tmavé kruhy a vačky pod očami, úplne vymiznú alebo sa výrazne zjemnia pigmentové škvrny, napravia sa ovisnuté líca, zosilnie a napne sa podkožie a svaly.
Pre koho je kozmetická aku určena?
Pre ženy aj mužov, pre mladších aj starších. Pre každého, kto dôveruje schopnostiam svojho tela. Túto metódu si obľúbilo veľa celebrít, z našich napr. Iveta Malachovská, alebo česká modelka Petra Němcová.
CELOSTNÁ MEDICÍNA
Kateřina Sojková
DO Strojár, 3. poschodie,
miestnosť č. 308
Vajanského námestie 2
Martin 036 01
tradičná čínska medicína
CELOSTNÁ MEDICÍNA A MASÁŽE
       
Návrat na obsah